Интернет магазин АБРА

Металообробка

Компанія «АБРА» надає якісні послуги по металообробці: У нашому арсеналі сучасне обладнання для точної металообробки, компетенції та досвід в сучасних технологіях для обробки металу дозволяють нам створювати деталі з високою якістю, оперативно і за привабливими цінами. Вся виготовлена нами продукція проходить ретельний контроль якості на всіх циклах виробництва і перед відвантаженням клієнту. Ми можемо виробляти деталі за зразком - від креслення вироби і закінчуючи випуском серійної партії.
Металообробка - невід'ємна частина виробництва обладнання для торгівлі та складських приміщень. Саме тому компанія «АБРА» створила на своїй власній виробничій базі окрему ділянку металообробки. Він оснащений сучасними металообробними комплексами, переважно, зарубіжного виробництва. Ці сучасні металообробні комплекси гарантують точне, швидке і якісне виконання найскладніших завдань з обробки металів. Тому компанія «АБРА» пропонує комплексні послуги металообробки юридичним компаніям і приватним особам.

Комплексна металообробка від компанії «АБРА» включає в себе:

Штампування металу тиском до 100 т.;
Різання металу гільйотиною;
Рубка металу гільйотиною;
Гнучка металу верстат ЧПУ до 4м довжини;
Розпуск рулонного металу на листи і заготовки;
Виготовлення металевих профілів за кресленнями
Встановлені комплекси дозволяють працювати з усіма видами металів: гарячо-і холоднокатаної сталлю, алюмінієм, кольоровими металами, а також і їх сплавами. Послуги комплексної металообробки від компанії «АБРА» - це завжди вигідна ціна, чудову якість і мінімальні терміни виконання вашого замовлення.