Интернет магазин АБРА

Порошкове фарбування

Компанія «АБРА» не тільки виготовляє на своїй виробничій базі широку номенклатуру та догляд за садом, а й надає послуги з нанесення полімерного покриття на різні металовироби в будь-який обраний замовником колір за шкалою RAL.

Порошкове фарбування має наступні переваги:

1. Привабливий зовнішній вигляд, що забезпечує однорідним і рівномірним шаром фарби. Фарбування порошковою фарбою здійснюється на основі електролізаціі частинок фарби, завдяки чому ці частинки щільним і рівномірним шаром лягають на фарбувальні металеву поверхню.
2. Економічність фарбування. Порошкове фарбування металу здійснюється на різниці електричних потенціалів металу і фарби. У металу і у фарби різні електричні заряди, завдяки якому частинки фарби швидко і щільно прикріплюються до металу. Частинки ж фарби, що не потрапили на металеву поверхню, уловлюються спеціальними пастками, що мають протилежний заряд, і використовуються повторно. Ця унікальна перевага, яким володіє перед традиційними рідкими фарбами порошкове фарбування, ціна якої, відповідно, виявляється нижче, ніж у фарбування рідкої фарби.
3. Широкі можливості по фарбуванню різних матеріалів. У нас Ви можете замовити фарбування в будь-який колір за шкалою RAL.
4. Довгий термін експлуатації. У порівнянні зі звичайними лаками і фарбами, полімерні покриття не бояться підвищеної температури, і відрізняються хімічною стійкістю. Їм не страшні кислоти, бензин, розчинники, луги, і інші склади. Також вони володіють підвищеними антикорозійними властивостями.

Почему стоит заказать полимерную покраску в компании «АБРА»

• Найвища якість послуг, що надаються.
• Приваблива ціна послуги з нанесення полімерного покриття.
• Ми надаємо повний цикл підготовки поверхні під нанесення фарбування.
• Ми чітко дотримуємося обумовлені терміни проведення робіт.
• Ми приймаємо в роботу вироби розміром до 3,0 х 1,2 х 1,5 м.