Интернет магазин АБРА

Про нас

Компанія «АБРА»  заснована в 1997 році. Протягом 19 років ми виробляємо складське і торгове устаткування. Наша місія - це створення і впровадження в серійне виробництво обладнання, яке відрізняється універсальністю, оригінальністю і доступністю цін. Ми акцентуємо свою увагу на розробку нових, ексклюзивних рішень, яких раніше не було на ринку. Ми прагнемо до того, щоб наша продукція була зручною, естетичної та оптимальної за ціною. Багаторічний досвід, власне виробництво, конструкторський відділ компанії і висока кваліфікація нашого персоналу гарантують надійність і високу якість нашої продукції, можливість швидко і оптимально вирішувати завдання будь-якої складності з комплексного оснащення складських і торгових площ. «АБРА» сьогодні сучасне виробництво, територіально розташоване в м Київ, з сучасним і високотехнологічним устаткуванням, високою кваліфікацією фахівців і розвиненою мережею продажів на території України і ближнього зарубіжжя.

Вимоги сучасного ринку ростуть кожен день, і ми завжди намагаємося відповідати. Концентруючи свою увагу на потребах наших клієнтів, наші конструктори розробляють нові, унікальні вироби і це є одним з наших переваг. Ми вибрали свій шлях - створюючи власні оригінальні концепти, в своїх розробках ми об'єднуємо основні вимоги наших клієнтів - якість, практичність, естетичність і доступна ціна.

Ми цінуємо всіх наших клієнтів і робимо все можливе для взаємовигідної, довгого і приємного співробітництва.

80% ПОВТОРНІ ЗАМОВЛЕННЯ ПОСТІЙНИХ КЛІЄНТІВ
ВЛАСНЕ ВИРОБНИЦТВО
28000 РЕАЛІЗОВАНИХ ПРОЕКТІВ
ПЕРЕКОНЛИВІ ЦІНИ
ГНУЧКА СИСТЕМА ЗНИЖОК
Нашу продукцію Ви можете подивитися в каталозі на нашому сайті і на власні очі в нашому виставковому залі за адресою м. Київ, вул. Бориспільська, 9 корп. 24Б. Наші менеджери проконсультують і допоможуть підібрати Вам оптимальний варіант обладнання для складу, торгового центру, магазину будь-якого формату, офісу та гардеробної кімнати, а так же запропонують різні варіанти надійних і максимально зручних конструкцій та озеленення саду відповідають Вашим вимогам.