На сьогоднішній день ДСП є одним з найпопулярніших матеріалів при виготовленні меблів. Але це також один з кращих матеріалів для виготовлення полиць в стелажних конструкціях.
Що це за матеріал?
ДСП – це пресована деревна стружка і тирса, які просочуються смолою для міцності і довговічності, в результаті ми отримуємо універсальну плиту, яку можна використовувати в різних сферах.
У виробництві ДСП немає порожнеч.
Розрізняють шліфовану і ламіновану ДСП.
Основні переваги шліфованого ДСП:
доступність і надійність;
- Водонепроникний;
- простота обробки;
- Природно, екологічно чистий і простий в обслуговуванні.
Відмінністю шліфованого від ламінованого ДСП є наявність спеціальної облицювальної плівки, яка виготовляється з паперу і спеціальної смоли, що підвищує вологостійкість ДСП.
Особливістю ДСП є дуже твердий матеріал, який не допускає тонкої обробки.
Найчастіше полірована ДСП використовується в меблевій промисловості як один з найбільш доступних і надійних матеріалів. При цьому його не бажано використовувати для меблів у ванних кімнатах, так як він має меншу вологостійкість, ніж ламіноване ДСП.
У своїх розробках наша компанія використовує шліфовану ДСП товщиною 16 мм, що дозволяє нашим стелажам витримувати різні навантаження.
Прикладом може служити шліфована полиця з ДСП в стелажі ЧК-80.
Завдяки власному виробництву ми маємо можливість виготовити дощату підлогу як стандартних розмірів, так і за вимірами замовника.
Полірована ДСП використовується в стелажах всіх лінійок – архівних і офісних, середнього навантаження, високого навантаження.
Компанія ABRA не обмежує своїх покупців у виборі підлогового покриття для стелажів, а також пропонує полиці з ламінованого ДСП, оцинкованого листа або оцинкованого сталевого листа.
Звичайно ж, ми пропонуємо палітру ламінованого ДСП, а також фарбування полиць з оцинкованого сталевого листа порошково-полімерною фарбою RAL 9016 (базовий білий).






